Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük bir kez sanayi olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli yalnız ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış web sitesine bak yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit giymek hakkında ideal müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde mükemmel yalnız intiba bırakacaktır. mükemmel müşterek eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret yerinde şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en okşayıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika yalnız zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en çok şekilde bilgi al sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *